Good time...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Good time...


 
HomePortailGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kako nastao vas nick ????

Go down 
3 posters
AutorPoruka
!c.s.F@n! - ubergeek
AcTivaN ClaN
AcTivaN ClaN
!c.s.F@n! - ubergeek


Broj komentara : 279
Registration date : 2008-02-19

Kako nastao vas nick ???? Empty
KomentarNaslov komentara: Kako nastao vas nick ????   Kako nastao vas nick ???? Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 5:13 am

evo ja sam otvorio ovu temu i ja cu prvi napisat SmileSmile
moj nick ubergeek nastao vako pre nekoliko meseci sam ga poceo koristit po ceo dan sam sedio na neta radio razne stvari pa mi jedan drug sa amerike kaze ma ti si ubergeek to u pred znaci covjek ko je po ceo dan za kompjetera nedile se se sa njega pa sam reko kad mi kazu da sam to to sam i poceo sam ga koristit a to !c.s.F@n! sam stavio sam mog najboljeg clana sa CS - a Smile e sad vi pisite kako nastao vas nick ako ocete !!
Na vrh Go down
Grazia
V.I.P
V.I.P
Grazia


Broj komentara : 892
Registration date : 2008-01-12

Kako nastao vas nick ???? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako nastao vas nick ????   Kako nastao vas nick ???? Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 4:51 pm

Moj ima jednostavno porijeklo... pijesma Stulica tj grupe Azra... Hajde uzmi me sa sobom pokazi mi sve sto znas, hajde uzmi me sa sobom mmm Graziaaaaaaaaaa Very Happy
Na vrh Go down
NikY
V.I.P
V.I.P
NikY


Broj komentara : 626
Age : 37
Registration date : 2008-01-08

Kako nastao vas nick ???? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako nastao vas nick ????   Kako nastao vas nick ???? Icon_minitimeMon Feb 25, 2008 12:45 pm

pazi sad ovo , moj je nastao od mog imena Nikolina! znam da sam maštovita...da,da.... da vam ne pričam koliko razmišljanja je uloženo u taj nick... lol! lol! lol!
Na vrh Go down
Sponsored content





Kako nastao vas nick ???? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako nastao vas nick ????   Kako nastao vas nick ???? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Kako nastao vas nick ????
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Good time... :: Opcenito :: Zabava-
Idi na: