Good time...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Good time...


 
HomePortailGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>>

Go down 
+4
lutka_sa_naslovne_strane
Grazia
NikY
!c.s.F@n! - AnTTraxX
8 posters
Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next
AutorPoruka
!c.s.F@n! - AnTTraxX
ModeratoR
ModeratoR
!c.s.F@n! - AnTTraxX


Broj komentara : 425
Age : 36
Location : SArajeVO ---> BiH
Registration date : 2007-12-25

Character sheet
Notepad:

Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Empty
KomentarNaslov komentara: Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>>   Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 11:57 pm

Ovo i nije neka novost al za one koji nisu znali Very Happy Very Happy

Jeste li se ikada zapitali zašto kola dolazi sa osmijehom? To je zato što kola čini da se osjećate high.

Odstranili su kokain iz kole prije skoro više od 100 godina. Znate li zašto? Jer je bio suvišan.

U istraživanju za ženski medicinski bilten otkriveno je šta se dešava u vašem tijelu sat vremena nakon što popijete limenku kole.

U prvih 10 minuta: Deset kašika šećera napada vaš sistem, što je 100% preporučenog dnevnog unosa šećera. Nećete povratiti zbog prisustva fosforne kiseline koja prikriva okus i omogućava vam da sve to zadržite u želucu.

20. minuta: Vaš šećer u krvi raste uzrokujući eksploziju inzulina. Jetra odgovara na ovo pretvaranjem svog šećera do kojeg može da dođe u mast.

40. minuta: Apsorpcija kofeina je završena. Vaše zjenice se šire, krvni pritisak raste a kao odgovor vaša jetra ispušta više šećera u krvotok. Receptori adenozina u vašem mozgu su sada blokirani da spriječe umor.

45. minuta: Vaše tijelo povećava nivo proizvodnje dopamina, stimulišući centre za užitak u mozgu. Na isti način djeluje heroin.

60. minuta: Fosforna kiselina veže kalcijum, magnezijum i cink u crijevima, omogućavajući daljnje ubrzanje metabolizma. Proces je praćen visokim dozama šećera i umjetnih zaslađivača koji također povećavaju izbacivanje kalcijuma putem mokraće.

60. minuta: Diuretska svojstva kafeina nastupaju sileći vas da često mokrite. Na ovaj način izbacujete sav vezani kalcijum, magnezijum i cink koji su krenuli prema vašim kostima zajedno sa natrijem, elektrolitima i vodom.

60 minuta: Dok se rave party u vašem organizmu smiruje, lagano počinjete da osjećate pad šećera. Možete postati iritirani ili intertni. Do sada ste, bukvalno, izmokrili svu vodu koja se nalazila u koli, vodi koja je naravno upila sve vrijedne sastojke koje je vaše tijelo moglo iskoristiti za korisne stvari poput sposobnosti da hidratizira vaš organizam ili gradi snažne kosti i zube.

Nakon svega ovoga, u idućih sat vremena nastupa kafeinska kriza. Ili dva, ako ste pušač. Ali onda, čemu panika? Popijte još jednu limenku kole da se osjećate bolje. Very Happy Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
http://www.niky.bosnianforum.com
NikY
V.I.P
V.I.P
NikY


Broj komentara : 626
Age : 37
Registration date : 2008-01-08

Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>>   Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 1:05 am

neću više piti colu... zgadi mi upravo sve, svaki puta ću razmišlajti o tome kada ju vidim...kud tako šta ideš staviti jednom hipohondru da pročita...
Na vrh Go down
Grazia
V.I.P
V.I.P
Grazia


Broj komentara : 892
Registration date : 2008-01-12

Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>>   Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 2:37 am

Ja je nikad i ne pijem pa ne brinem.. gora mi briga kakav uticaj vino ima na mene Shocked
Na vrh Go down
NikY
V.I.P
V.I.P
NikY


Broj komentara : 626
Age : 37
Registration date : 2008-01-08

Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>>   Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 3:59 am

uuu vino jel... i to isto loše, dobro si to rekla, ali bar je prirodno, tako da, nema opasnosti, to ti je recimo kao da jedeš veću količinu grožđa, popriličnu količinu lol! ali , kako kažem, zna bit zeznuto, pogotovo ako se vrati natrag iz želuca sa svim svojim vizualnim čarima lol! lol!

treba pit Martini, od tog se strusiš ko trska a ni ne znaš, dok se ne ustaneš, a finoooooo! cheers
Na vrh Go down
Grazia
V.I.P
V.I.P
Grazia


Broj komentara : 892
Registration date : 2008-01-12

Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>>   Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 4:05 am

He he dobar taj Martini onda, nisam ga jos probala... moj problem sto imam cudan zeludac koji ne podnosi ni kolu tj nikakvo gazirano pice a kamol alkohol.. vino je u biti jedino alkoholno pice koje mogu biti a koje mi usput dobro dodje i za krv... al desi mi se ako pretjeram da se naprosto ne sjecam pola stvari dan poslije:(
Na vrh Go down
NikY
V.I.P
V.I.P
NikY


Broj komentara : 626
Age : 37
Registration date : 2008-01-08

Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>>   Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 5:29 pm

loše je to s tim sjećanjem, sjećam se večeri jedne kada sam pijana od vina plakala i govorila ljudima da me ubo bumbar u oko... da ne spominjem kako sam drugi dan ljude gledala u čudu kada su me pitali kako oko afro
Na vrh Go down
Grazia
V.I.P
V.I.P
Grazia


Broj komentara : 892
Registration date : 2008-01-12

Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>>   Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 8:06 pm

NikY (citat):
loše je to s tim sjećanjem, sjećam se večeri jedne kada sam pijana od vina plakala i govorila ljudima da me ubo bumbar u oko... da ne spominjem kako sam drugi dan ljude gledala u čudu kada su me pitali kako oko afro

Ha ha ha ha oj ludila stobom:).....slicna sam kad se napijem, placem u 99% slucajeva zbog neke bivse ljubavi.. nidje veze Shocked
Na vrh Go down
!c.s.F@n! - AnTTraxX
ModeratoR
ModeratoR
!c.s.F@n! - AnTTraxX


Broj komentara : 425
Age : 36
Location : SArajeVO ---> BiH
Registration date : 2007-12-25

Character sheet
Notepad:

Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>>   Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 9:37 pm

sto pijete kad vam skodi Razz Razz Razz Razz Razz lol!
Na vrh Go down
http://www.niky.bosnianforum.com
Grazia
V.I.P
V.I.P
Grazia


Broj komentara : 892
Registration date : 2008-01-12

Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>>   Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 9:39 pm

Ko nam kazeeeeeee What a Face

Sta ima u Italiji cheers cheers cheers cheers
Na vrh Go down
!c.s.F@n! - AnTTraxX
ModeratoR
ModeratoR
!c.s.F@n! - AnTTraxX


Broj komentara : 425
Age : 36
Location : SArajeVO ---> BiH
Registration date : 2007-12-25

Character sheet
Notepad:

Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>>   Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 9:44 pm

hahahahhah Embarassed , jebi ga , stok i votka = losa kombinacija , dovodi do gubljenja informacija Razz Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
http://www.niky.bosnianforum.com
Grazia
V.I.P
V.I.P
Grazia


Broj komentara : 892
Registration date : 2008-01-12

Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>>   Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 9:45 pm

Sta alkohol zna uraditi od covjeka...

P.S malo se i ukoso hodalo Razz Razz
Na vrh Go down
NikY
V.I.P
V.I.P
NikY


Broj komentara : 626
Age : 37
Registration date : 2008-01-08

Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>>   Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 11:59 pm

o što se ukoso hodalo, nije se hodalo uopće kod mene, klupica je bila moj prijatelj lol!
Na vrh Go down
lutka_sa_naslovne_strane
Clan
Clan
lutka_sa_naslovne_strane


Broj komentara : 23
Age : 37
Location : ZAGREB
Registration date : 2008-01-16

Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>>   Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 1:28 pm

da samo klupica Razz Razz
Na vrh Go down
NikY
V.I.P
V.I.P
NikY


Broj komentara : 626
Age : 37
Registration date : 2008-01-08

Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>>   Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 6:13 pm

lutkice kad te zveknem... hihi...

e reci dragom da sam nabavila neke dobre antiage kreme lol!
Na vrh Go down
!c.s.F@n! - AnTTraxX
ModeratoR
ModeratoR
!c.s.F@n! - AnTTraxX


Broj komentara : 425
Age : 36
Location : SArajeVO ---> BiH
Registration date : 2007-12-25

Character sheet
Notepad:

Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>>   Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 6:21 pm

kakve kreme Embarassed Embarassed Very Happy
Na vrh Go down
http://www.niky.bosnianforum.com
NikY
V.I.P
V.I.P
NikY


Broj komentara : 626
Age : 37
Registration date : 2008-01-08

Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>>   Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 11:50 pm

ma znaš ermine ona ti ima nekog starijeg tipa pa ju brinu njegove bore, pa reko da imam dobrih krema za to lol! ti se ne moraš za to brinuti, neće tebe bote još jako dugo, 88 godište moje...jao...
Na vrh Go down
!c.s.F@n! - AnTTraxX
ModeratoR
ModeratoR
!c.s.F@n! - AnTTraxX


Broj komentara : 425
Age : 36
Location : SArajeVO ---> BiH
Registration date : 2007-12-25

Character sheet
Notepad:

Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>>   Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Icon_minitimeThu Jan 24, 2008 1:57 am

sreca moja Very Happy
Na vrh Go down
http://www.niky.bosnianforum.com
VegnaGun
Admin
Admin
VegnaGun


Broj komentara : 872
Age : 33
Location : Donji Vakuf/BiH
Registration date : 2007-12-15

Character sheet
Notepad:

Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>>   Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Icon_minitimeThu Jan 24, 2008 2:22 am

Reko sta biii sa ono Coca-Cola.....hehehe...jao jao jao,,,gubite mi se pomalo lol! lol! lol! lol!
Na vrh Go down
https://niky.bosnianforum.com
NikY
V.I.P
V.I.P
NikY


Broj komentara : 626
Age : 37
Registration date : 2008-01-08

Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>>   Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Icon_minitimeThu Jan 24, 2008 5:16 pm

da se vratimo na temu, ja baš imam colu u hladnjaku koja će propasti kako ju ne pijem a moja draga frendica je bila jučer žedna pa si je eto kupila dvije litre ...
Na vrh Go down
lutka_sa_naslovne_strane
Clan
Clan
lutka_sa_naslovne_strane


Broj komentara : 23
Age : 37
Location : ZAGREB
Registration date : 2008-01-16

Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>>   Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Icon_minitimeSat Jan 26, 2008 2:23 pm

samo ti pričaj okolo da mi lik ima bore, joj niky kad te dohvatim....
Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball
Na vrh Go down
NikY
V.I.P
V.I.P
NikY


Broj komentara : 626
Age : 37
Registration date : 2008-01-08

Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>>   Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Icon_minitimeSat Jan 26, 2008 8:52 pm

ma šta se prijetiš lutko...
Na vrh Go down
lutka_sa_naslovne_strane
Clan
Clan
lutka_sa_naslovne_strane


Broj komentara : 23
Age : 37
Location : ZAGREB
Registration date : 2008-01-16

Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>>   Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Icon_minitimeSat Jan 26, 2008 9:01 pm

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
da i????? Laughing Laughing Laughing Laughing
Na vrh Go down
NikY
V.I.P
V.I.P
NikY


Broj komentara : 626
Age : 37
Registration date : 2008-01-08

Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>>   Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Icon_minitimeSat Jan 26, 2008 9:08 pm

....ODSTUPI....
Na vrh Go down
lutka_sa_naslovne_strane
Clan
Clan
lutka_sa_naslovne_strane


Broj komentara : 23
Age : 37
Location : ZAGREB
Registration date : 2008-01-16

Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>>   Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Icon_minitimeSat Jan 26, 2008 9:09 pm

ja imam mrežicu....
hehehehehhehe
nego, haj reci ti meni, jesil uhvatila šta sinoć?
neko mlado meso?
Na vrh Go down
NikY
V.I.P
V.I.P
NikY


Broj komentara : 626
Age : 37
Registration date : 2008-01-08

Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>>   Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Icon_minitimeSat Jan 26, 2008 9:11 pm

hihihihhih....netju ti leci....
Na vrh Go down
Sponsored content





Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>>   Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>> Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Ucinak COCA-COLA na vas organizam >>>>>>
Na vrh 
Stranica 1/3Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Good time... :: Opcenito :: News-
Idi na: