Good time...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Good time...


 
HomePortailGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Da se predstavim...

Go down 
5 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
Grazia
V.I.P
V.I.P
Grazia


Broj komentara : 892
Registration date : 2008-01-12

Da se predstavim... Empty
KomentarNaslov komentara: Da se predstavim...   Da se predstavim... Icon_minitimeTue Feb 19, 2008 4:48 am

Da bi druzenje na forumu bilo ugodnije evo mjesta gdje mozemo da se upoznamo te kazemo nesto o sebi (ime, odakle smo, hoby i slicno)...

Izvolite Very Happy
Na vrh Go down
NikY
V.I.P
V.I.P
NikY


Broj komentara : 626
Age : 37
Registration date : 2008-01-08

Da se predstavim... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se predstavim...   Da se predstavim... Icon_minitimeTue Feb 19, 2008 4:51 am

Nikolina dakle, Zagreb mada inače slavonka, što je najbolje jel naravno, volim sve što vole mladi, studiram socijalni rad i to bi bilo to ! i idem u sarajevo u srijedu! Smile))
a za glazbu jel imate potpis...
Na vrh Go down
Grazia
V.I.P
V.I.P
Grazia


Broj komentara : 892
Registration date : 2008-01-12

Da se predstavim... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se predstavim...   Da se predstavim... Icon_minitimeTue Feb 19, 2008 4:57 am

Ja ti ne vidim vise potpis nesto si zeznula Shocked

Ime Azra ( vidi se vidi se).... Livanjka koja 14 god zivi u Rotterdamu...zavrsila modni design, volim balade i iznimno sam romanticna dusa:)... o da i zena mi se zove NikY I love you
Na vrh Go down
NikY
V.I.P
V.I.P
NikY


Broj komentara : 626
Age : 37
Registration date : 2008-01-08

Da se predstavim... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se predstavim...   Da se predstavim... Icon_minitimeTue Feb 19, 2008 4:58 am

nećeš takvu ženu nikada naći više...
Na vrh Go down
Grazia
V.I.P
V.I.P
Grazia


Broj komentara : 892
Registration date : 2008-01-12

Da se predstavim... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se predstavim...   Da se predstavim... Icon_minitimeTue Feb 19, 2008 4:59 am

Znam, to je vjecna ljubav....
Na vrh Go down
Bl4cK
ModeratoR
ModeratoR
Bl4cK


Broj komentara : 205
Registration date : 2007-12-29

Character sheet
Notepad:

Da se predstavim... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se predstavim...   Da se predstavim... Icon_minitimeTue Feb 19, 2008 4:59 am

Haris nick Bl4cK vec odavno koristim odkako znam za sebe Smile iz bih sam tacnije Donji Vakuf mali gradic volim da se provedem...ne studiram zasad neradim nista samo uzivam hehe i eto
Na vrh Go down
!c.s.F@n! - ubergeek
AcTivaN ClaN
AcTivaN ClaN
!c.s.F@n! - ubergeek


Broj komentara : 279
Registration date : 2008-02-19

Da se predstavim... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se predstavim...   Da se predstavim... Icon_minitimeTue Feb 19, 2008 5:00 am

vako ja se zovem nikola i sam iz makedonije ucim fiskulturnu skolo i sam 2 god a trecu malo sam zakasnio al nema veze nadoknadicemo to volim da vozim motore imam moj motor slusam muziku TRANCE TEHNO Very HappyVery Happy A kad se radi za PIJANSTVO UDRIMO I NARODNO Smile Volim cure i to da su vece od mene 2-3 god SmileSmile ko sto se kaze Bolje starija da te uci nego mladja da te muci Smile sto hocete da vam kazem o meni racite reci cu vam Very Happy
Na vrh Go down
NikY
V.I.P
V.I.P
NikY


Broj komentara : 626
Age : 37
Registration date : 2008-01-08

Da se predstavim... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se predstavim...   Da se predstavim... Icon_minitimeTue Feb 19, 2008 5:01 am

sluša techno, onda poseban pozdrav Makedoniji!
Na vrh Go down
Grazia
V.I.P
V.I.P
Grazia


Broj komentara : 892
Registration date : 2008-01-12

Da se predstavim... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se predstavim...   Da se predstavim... Icon_minitimeTue Feb 19, 2008 5:02 am

!c.s.F@n! - ubergeek (citat):
vako ja se zovem nikola i sam iz makedonije ucim fiskulturnu skolo i sam 2 god a trecu malo sam zakasnio al nema veze nadoknadicemo to volim da vozim motore imam moj motor slusam muziku TRANCE TEHNO Very HappyVery Happy A kad se radi za PIJANSTVO UDRIMO I NARODNO Smile Volim cure i to da su vece od mene 2-3 god SmileSmile ko sto se kaze Bolje starija da te uci nego mladja da te muci Smile sto hocete da vam kazem o meni racite reci cu vam Very Happy

Posto si ti novi da ti pozelim ugodno i lijepo druzenje sa nama svima na ovom nasem forumu.... kao jedan od domacina da pitam stas popit lol!
Na vrh Go down
NikY
V.I.P
V.I.P
NikY


Broj komentara : 626
Age : 37
Registration date : 2008-01-08

Da se predstavim... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se predstavim...   Da se predstavim... Icon_minitimeTue Feb 19, 2008 5:03 am

ja bi martini Laughing
Na vrh Go down
Grazia
V.I.P
V.I.P
Grazia


Broj komentara : 892
Registration date : 2008-01-12

Da se predstavim... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se predstavim...   Da se predstavim... Icon_minitimeTue Feb 19, 2008 5:04 am

Ti si domaca uzmi sebi lol! Ovo smo fini samo prvu noc kad neko novi dodje.. sutra je vec stari clan lol!
Na vrh Go down
!c.s.F@n! - ubergeek
AcTivaN ClaN
AcTivaN ClaN
!c.s.F@n! - ubergeek


Broj komentara : 279
Registration date : 2008-02-19

Da se predstavim... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se predstavim...   Da se predstavim... Icon_minitimeTue Feb 19, 2008 5:05 am

ma ja pijem sve ali malo mi vino neide kako treba kad NikY kaze martiny to ce mo pit Very Happy:D
Na vrh Go down
NikY
V.I.P
V.I.P
NikY


Broj komentara : 626
Age : 37
Registration date : 2008-01-08

Da se predstavim... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se predstavim...   Da se predstavim... Icon_minitimeTue Feb 19, 2008 5:06 am

ma takog te volim!!!!

prva runda na moj račun!
Na vrh Go down
Bl4cK
ModeratoR
ModeratoR
Bl4cK


Broj komentara : 205
Registration date : 2007-12-29

Character sheet
Notepad:

Da se predstavim... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se predstavim...   Da se predstavim... Icon_minitimeTue Feb 19, 2008 5:06 am

daj sta das samo ponesi heheh za mene je najlakse....i ja slusam techno samo volim vise hardstayl,jump...
Na vrh Go down
NikY
V.I.P
V.I.P
NikY


Broj komentara : 626
Age : 37
Registration date : 2008-01-08

Da se predstavim... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se predstavim...   Da se predstavim... Icon_minitimeTue Feb 19, 2008 5:08 am

jump around! get up stand up come and put your hands up, if you got the feelin jump across the ceiling...
Na vrh Go down
Bl4cK
ModeratoR
ModeratoR
Bl4cK


Broj komentara : 205
Registration date : 2007-12-29

Character sheet
Notepad:

Da se predstavim... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se predstavim...   Da se predstavim... Icon_minitimeTue Feb 19, 2008 5:09 am

NikY (citat):
jump around! get up stand up come and put your hands up, if you got the feelin jump across the ceiling...


plz ajd prevedi posto slabo znam eng jbga Embarassed Embarassed
Na vrh Go down
Grazia
V.I.P
V.I.P
Grazia


Broj komentara : 892
Registration date : 2008-01-12

Da se predstavim... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se predstavim...   Da se predstavim... Icon_minitimeTue Feb 19, 2008 5:10 am

Niste valjda svi techno.. imal ko da voli balasa, azru, dugme??
Na vrh Go down
Bl4cK
ModeratoR
ModeratoR
Bl4cK


Broj komentara : 205
Registration date : 2007-12-29

Character sheet
Notepad:

Da se predstavim... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se predstavim...   Da se predstavim... Icon_minitimeTue Feb 19, 2008 5:15 am

Grazia (citat):
Niste valjda svi techno.. imal ko da voli balasa, azru, dugme??


slabo to slusam skoro nikad Smile techno dok nepijem kad pijem onda narodna rulzz
Na vrh Go down
Grazia
V.I.P
V.I.P
Grazia


Broj komentara : 892
Registration date : 2008-01-12

Da se predstavim... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se predstavim...   Da se predstavim... Icon_minitimeTue Feb 19, 2008 5:16 am

Onda cemo Halida slusat lol!
Na vrh Go down
!c.s.F@n! - ubergeek
AcTivaN ClaN
AcTivaN ClaN
!c.s.F@n! - ubergeek


Broj komentara : 279
Registration date : 2008-02-19

Da se predstavim... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se predstavim...   Da se predstavim... Icon_minitimeTue Feb 19, 2008 5:18 am

Grazia evo ja sam reko ja kad pijem slusam indexi azre dugme ali to samo kad pijem il kad se posvagam sa curom smiruje mi zivce takva muzika Smile
Na vrh Go down
Bl4cK
ModeratoR
ModeratoR
Bl4cK


Broj komentara : 205
Registration date : 2007-12-29

Character sheet
Notepad:

Da se predstavim... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se predstavim...   Da se predstavim... Icon_minitimeTue Feb 19, 2008 5:18 am

Grazia (citat):
Onda cemo Halida slusat lol!


Moze samo pustaj moze muzicka?od sinana sakica Pogledaj me da se ubijem Very Happy hehe
Na vrh Go down
Grazia
V.I.P
V.I.P
Grazia


Broj komentara : 892
Registration date : 2008-01-12

Da se predstavim... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se predstavim...   Da se predstavim... Icon_minitimeTue Feb 19, 2008 5:19 am

!c.s.F@n! - ubergeek (citat):
Grazia evo ja sam reko ja kad pijem slusam indexi azre dugme ali to samo kad pijem il kad se posvagam sa curom smiruje mi zivce takva muzika Smile

To legendo:).. bar je slusas a nije bitno kad Very Happy
Na vrh Go down
Grazia
V.I.P
V.I.P
Grazia


Broj komentara : 892
Registration date : 2008-01-12

Da se predstavim... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se predstavim...   Da se predstavim... Icon_minitimeTue Feb 19, 2008 5:20 am

Bl4cK (citat):
Grazia (citat):
Onda cemo Halida slusat lol!


Moze samo pustaj moze muzicka?od sinana sakica Pogledaj me da se ubijem Very Happy hehe

He he neznam tu... mozel ne trazi je sineeeeeeeeeee Very Happy
Na vrh Go down
NikY
V.I.P
V.I.P
NikY


Broj komentara : 626
Age : 37
Registration date : 2008-01-08

Da se predstavim... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se predstavim...   Da se predstavim... Icon_minitimeTue Feb 19, 2008 5:20 am

Bl4cK (citat):
NikY (citat):
jump around! get up stand up come and put your hands up, if you got the feelin jump across the ceiling...


plz ajd prevedi posto slabo znam eng jbga Embarassed Embarassed

bilo bi ugrubo...

skačite okolo! ustanite se i dignite ruke u zrak, ako imate osjećaj skačite do stropa...
Na vrh Go down
Bl4cK
ModeratoR
ModeratoR
Bl4cK


Broj komentara : 205
Registration date : 2007-12-29

Character sheet
Notepad:

Da se predstavim... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se predstavim...   Da se predstavim... Icon_minitimeTue Feb 19, 2008 5:21 am

hvala niky....moze grazia i ta je dobra ubija jao...
Na vrh Go down
Sponsored content





Da se predstavim... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se predstavim...   Da se predstavim... Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Da se predstavim...
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Good time... :: Opcenito :: Zabava-
Idi na: